Firma Aris-Auto to 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

Trochę historii… Wszystko zaczęło się 31 października 1991 roku, kiedy powstała firma Aris-Auto i pierwszy punkt sprzedaży w Kobylance. Wtedy sprzedawaliśmy nowe i używane części tylko do samochodów marki VW i Audi. Specyfika naszego regionu, położonego przy granicy niemieckiej, otwarcie granic i powstanie licznych punktów sprzedaży samochodów, pozwoliło nam na kolejny krok do przodu – ul. Złotników w Stargardzie – tutaj pracowaliśmy w latach 1994-1999. Wtedy też poszerzyliśmy ofertę o inne marki samochodów.

Dalszy rozwój naszej firmy pozwolił na rozszerzenie asortymentu i rozpoczęcie kolejnego etapu rozwoju na ul. Bydgoskiej, gdzie znajdowaliśmy się do około 2010 roku.
I tutaj, z małego punktu, w który włożyliśmy wiele pracy i serca, znaleźliśmy się w miejscu, w którym obecnie można nas odwiedzić – na ul. Różanej. Tutaj znaleźć można ofertę do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Począwszy od samochodów niemieckich, francuskich włoskich, a kończąc na japońskich czy koreańskich. Nasz asortyment na dzień dzisiejszy sięga około 50 000 pozycji dostępnych na miejscu.

Posiadamy największy magazyn sklepowy w regionie!

50 000 części dostępnych od ręki! Przyjdź i sprawdź naszą ofertę!

Dziś firma Aris-Auto jest wyspecjalizowaną hurtownią, prowadzącą sprzedaż części zamiennych do samochodów, części blacharskich i oświetleniowych, bagażników rowerowych i boksów dachowych, a także wyposażenia dla warsztatów samochodowych. W naszej ofercie znajdują się również oleje i płyny wraz z kosmetykami i chemią samochodową.

Warto podkreślić, że obecna pozycja naszej firmy to efekt pełnego zaangażowania oraz ciężkiej pracy pracowników i właścicieli. Analiza rynku, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów sprawia, że firma nadal się rozwija i usprawnia swoją działalność. W konsekwencji wszystko to daje naszemu Klientowi solidnego partnera, najwyższą jakość obsługi, gwarancję najlepszej oferty i dostępność szerokiego asortymentu od sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy również częścią ogólnopolskiego projektu ProfiAuto, który zrzesza największe hurtownie, najlepsze sklepy i najsprawniejsze serwisy samochodowe.

Zapraszamy do nas, bo z nami warto!